Přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra

Esthesia.czČlánkyPéče o tělo › Přístrojová pedikúra

Chodidla jsou velice důležitá část našeho těla, a jelikož nás celý den nosí, musíme jim tedy dopřát důkladnou péči. Přístrojová pedikúra neboli suchá pedikúra, je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže. Tato pedikúra je pečlivější a šetrnější, například při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná.

 

O ošetření


Přístrojová pedikúra je jedno z nejmodernějších ošetření v péči o nohy, není nutné předchozí namáčení ve vodě nebo využití řezných nástrojů. Tato forma pedikúry je vhodná pro všechny anomálie, jako jsou zarostlé nebo zdeformované nehty, kuří oka, zrohovatělá kůže, praskliny či otlaky.

Přístrojová pedikúra splňuje ve všech ohledech nejvyšší úroveň ošetření a samozřejmě je absolutně bezbolestná, vysoce profesionální a bezpečná. Suchá pedikúra se provádí v profesionálním a moderním pedologickém křesle Atlas. Ošetření v tomto profesionálním křesle si v Praze můžete užít pouze na dvou místech a jsme rádi, že jedním z nich je právě naše klinika Esthesia.

Během ošetření


V průběhu ošetření budete usazeni do pohodlného podologického křesla a poté proběhne hygienická očista nohou – desinfekce, ostříhání nehtů a jejich očištění, odstranění otlaků, mozolů a zrohovatělé kůže, odstranění kuřích ok a estetické dočištění a dotvarování nehtů.

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každý, komu záleží na stavu jeho chodidel. Rozhodně není vhodné na pedikúru chodit až při potížích jako jsou například zarůstající nehty. Pedikúra je procedura, kterou by měl každý navštěvovat preventivně.

Tato forma pedikúry je vhodná i pro klienty s onemocněním žil a tepen dolních končetin, cukrovkou nebo lupenkou.

Upozornění


Po pedikúře je vhodné využít náš dezinfikátor bot ELFUR-K, díky kterému budete mít jistotu, že se po pedikúře obujete do čisté obuvi bez plísně a zápachu.

Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Petra Pohunková

manikérka, pedikérka

objednat se ›

Bc. Irena Soták

pedikérka, podolog

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2022 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×