Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Pigmentové skvrny

Pigmentace na hřbetech rukou vzniká díky přílišnému vystavování slunci, a také stárnutím pleti. Jedná se o nevzhledné skvrny, které se mohou vyskytovat například v dekoltu a i jinde po těle. Jedná se sice pouze o povrchové skvrny, ale většinou na velice citlivých místech jako jsou právě hřbety rukou. Na klinice Esthesia se odstranění těchto nežádoucích skvrn provádí pomocí QS rubínového laseru, který je pro toto ošetření nejbezpečnější a nejúčinější metodou bez zanechání jizev.


O ošetření


Většinou se jedná o ošetření jednorázové. Tento zákrok provádí přímo lékař specialista, protože u všech typů pigmentací je nutná nejprve diagnostika projevu, abychom předešli případnému jinému závažnému onemocnění kůže. Ošetření trvá jen několik minut a není bolestivé. Můžete cítit mírné štípání či pálení. Toto ošetření lze provádět i s pomocí anestetického krému, který ošetřovanou část pokožky znecitliví.

Jsem vhodným kandidátem?


Pokud máte na svých hřbetech rukou či na jiném místě na těle nežádoucí pigmentaci a přáli byste si Vaši pokožku odstraněním pigmentace omladit, jste právě vy našim klientem. Objednejte se na konzultaci raději hned, ať dlouho nečekáte. Ošetření nedoporučujeme klientům s ekzémem, akutní herpetickou infekcí, při nádorovém onemocnění či závažnou kožní chorobou.

Jak se připravit?


Na zákrok se nemusíte nijak připravovat. Počítejte s tím, že vašemu ošetření bude předcházet konzultace s naší dermatoložkou, která zhodnotí váš stav a nabídne vám řešení přímo pro vás.

Během ošetření


QS Rubínový laser - (quality switch) Laser, který svou pokročilou technologií dostává do místa ošetření obrovské množství energie. Tato vlna světelné energie se zachytí o určité typy barviva - např. pigmentace a různé typy umělých barviv, jako jsou tetovací barvy. Molekuly barviva jsou rozbity na velmi malé částice, které jsou posléze odplavy vnitřním lymfatickým systémem a zevně pomocí odloupnutého zhojeného stroupku.

Po ošetření


Po ošetření můžete na malou chvíli cítit mírné pálení, které v krátké době odezní. Po odstranění pigmentace ze hřbetů rukou 24hod se nesmí ruce máčet. Od druhého dne je povoleno krátké umývání a sprchování. Delší máčení, stejně jako bazén, sauna a pára, je povoleno až za 7 dní. Ošetřená místa se mění v tmavě červené až červenohnědé stroupky, které přetrvávají asi 7-14 dní. Naše dermatoložka Vám doporučí vhodný hojivý krém. Po vyloupnutí jsou místa ošetření tmavě růžová a posléze blednou až do vaší normální barvy kůže. Kompletní dohojení trvá, dle regenerační kondice kůže, jeden až dva měsíce. V tomto období doporučujeme používat krémy s vysokým UV faktorem.

Upozornění


Tímto laserem na klinice Esthesia odstraňujeme i tetování, které už nechcete na sobě nosit. Jelikož je toto ošetření složitější, je potřeba navštívit kliniku Esthesia vícekrát, aby toto ošetření bylo účinné.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×