Lipolýza

Lipolýza

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Lipolýza

Cvičíte, ale pořád jsou partie, u kterých je těžké zbavit se tuku? U nás na klinice Esthesia vám rádi pomůžeme pomocí injekční lipolýzy. Pomocí tohoto ošetření se dají zmenšit skoro všechny partie těla, nejčastěji se však využívá k redukci malých tukových tkání, např. podbradku, břicha, vnitřních stran stehen, paží i kolen. Částečně tato metoda napomáhá i zvýšení pevnosti a elasticity kůže.

 

O ošetření


Do podkoží dané části těla se postupně aplikuje několik injekcí s lipolytickou látkou, která rozpouští tuky. Výsledek bude patrný během 4 týdnů po zákroku, kdy se tuk rovnoměrně uvolňuje. Pro výraznější efekt je vhodné zákrok opakovat. Efekt odstranění tukových polštářků je vhodné podpořit absolvováním ošetření rázovou vlnou.

Jsem vhodným kandidátem?


Pokud vás trápí menší nedokonalosti jako je například podbradek, tak se k nám objednejte na konzultaci. Jsme tu proto, abyste se cítili krásnější a spokojenější.

Jak se připravit?


Pokud používáte léky na ředění krve, poraďte se svým ošetřujícím lékařem, který vám je předepsal, o vhodnosti vysazení minimálně 1 týden před zákrokem.

Po ošetření


Ihned po ošetření můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Po zákroku může zpočátku ošetřená oblast svědit, natékat a zarudnout. První den po aplikaci se doporučuje místa vpichů chladit. Drobné modřiny, citlivost na dotek nebo mírná bolestivost v místě aplikace by do tří dnů měly zcela ustoupit. V prvních dnech po zákroku je vhodné pít větší množství vody k urychlení odstranění tuku z těla, doporučujeme užívat vitamíny, antioxidanty a minerální vody. Asi týden je vhodné se vyhýbat přímému slunečnímu záření, soláriu a sauně, stejně jako vynechat návštěvu lázní a sport. Po 3 dnech se zpravidla vše vrací do normálního stavu.

Upozornění


Zákrok se provádí ambulantně, bez celkové narkózy a trvá asi 30 minut. Ošetření je nutné opakovat dle použitého materiálu. Zpravidla je nutné 2 až 6 ošetření s intervalem 6-8 týdnů.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás. 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×