MIKRODERMABRAZE

MIKRODERMABRAZE

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › MIKRODERMABRAZE

Základním kamenem konceptu dermokosmetického ošetření REVIDERM je mikrodermabrazivní přístroj Skin Peeler, který cíleně regeneruje pokožku. Pro své prokazatelné výsledky se Skin Peeler používá v estetické kosmetice. Na klinice Esthesia přizpůsobujeme ošetření kůže individuálním potřebám každého klienta tak, abychom cíleně podpořili regeneraci právě jeho typu kůže. REVIDERM® Skin Peeler byl oceňen jako nejlepší profesionální mikrodermabrazivní přístroj s nejnovější technologií a stal se jedničkou na evropském trhu.

 


O ošetření - MIKRODERMABRAZE - REVIDERM


REVIDERM® Skin Peeler nabízí sofistikovaný způsob dermabraze. Skin Peeler se skládá ze speciálního přístroje s vakuovým zařízením a ruční sondy, která je zakončena vyměnitelným nástavcem na jedno použití. Na ošetřovanou partii se působí jemným sáním a současně kontrolovaným proudem krystalků oxidu hlinitého, kterým se provádí dermabraze. Krystalky jsou spolu s odumřelými buňkami následně odsávány ruční sondou a zachyceny v kontejneru použitých krystalků. Kontrolní mechanizmus dovoluje přizpůsobit vákuum dle individuálních potřeb klienta, stejně tak jako nastavení podtlaku pro požadovaný stupeň abraze. Díky tomu je ošetření příjemné a bezpečné a bezbolestné. Pomocí takového ošetření se pleť vyčistí od přebytečných mazových komedoních projevů, zbaví se nežádoucích odumřelých buněk a otevře se pro přijímání sér, které pokožku zklidní, regenerují a zpevní.

Jsem vhodným kandidátem?


Pro ošetření mikrodermabrazí je vhodným klientem každý, kde je rozhodnut zlepšit stav své pleti. Toto ošetření je vhodné pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Kosmetiké ošetření v kombinaci s kosmetickými přípravky REVIDERM jsou připraveny řešit velice individuální potřeby klientů od zpevnění a omlazení pleti, akneózní a kuperózní projevy pleti až po poruchu pigmentace a zjizvenou pleť. Skin Peeler je více než vhodným ošetřením pro mladé lidi se sklonem k mastící se až akneózní pleti, kterou dokáže už po několika opakováním viditelně vyčistit a zklidnit. Dámy si budou pochvalovat prokazatelné výsledky rozjasněné, hydratované a zpevněné pleti a i pánové si užijí účinné ošetření, u kterého budou pozorovat viditelné výsledky, které se budou zlepšovat s každým dalším ošetřením.

Upozornění


Doporučená základní kúra pro začínajícího klienta je:

- 1.měsíc - 4 ošetření vždy po týdnu

- 2.měsíc - 2 ošetření po 14-ti dnech
poté je vhodné domluvit se na udržovací kúře 1x za měsíc až dva dle individuálních potřeb klienta.

Po ošetření Skin Peelerem je nutné v průběhu dalších 3 dní ochránit pleť krémem s UV faktorem min 30.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Eva Hašková

vedoucí kosmetického centra

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×