Zarostlé nehty

Zarostlé nehty

Esthesia.czČlánkyPodologie › Zarostlé nehty

Na klinice se věnujeme řešení jednorázového i chronického zarůstání nehtů. Máme mnoho možností jak toto zarůstání řešit.


O ošetření


Jen ten, kdo to zažil, ví, jak bolestivé a omezující může být zarůstání nehtů. Možná i díky tomu panují u některých našich klientu obavy ohledně bolestivosti při řešení tohoto problému. Můžeme vás ujistit, že naší prioritou je neinazivní řešeni s důrazem na prevenci, kterou předcházíme právě chirurgickému zákroku. Často se stává, že zarůstání doprovází onochomykóza. V takovém případě hledáme řešení, které vás zbaví obou problémů zároveň.

Během ošetření


Nehty zarůstají hned z několika důvodů. Proto začneme konzultací. Dá se říct, že to je nejdůležitější část návštěvy z důvodů prevence recidivy a efektivního řešení zarůstání. Nehty citlivě ošetříme, vyčistíme a doporučíme správnou obuv. Také Vám dáme vše potřebné na domácí péči a návod, jak se o zarostlý nehet starat. Pamatujte na to, že čím dřív k nám přijdete, tím jednodušší bude pravděpodobně i samotné řešení. Nehledě nato, že úleva od bolesti je ve většině případů okamžitá.

Doba zotavení


To jak brzy se zařadíte do běžného života záleží na stavu ve kterém jste přišli. U běžného zarůstání stačí jedna návštěva, popřípadně následující kontrola. Pokud je potřeba nehet rovnat nebo jde o potivé nohy, je potřeba několik návštěv, než zarůstání nehtu vyřešíme. Většinou ale na vás žádná omezení nečekají.


Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Bc. Irena Soták

pedikérka, podolog

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×