CellJET

CellJET

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › CellJET

CellJET je Revoluční ultrazvukový přístroj s profesionálními parametry pro Anti-age ošetření. Nejmodernější 10MHz ultrazvuková technologie je vhodná pro difuzně červenou, podrážděnou, zanícenou nebo na alergii náchylnou pokožku, která potřebuje rychlou, efektivní a účinnější léčbu. Takovou péči poskytuje 14ti denní kúra na klinice Esthesia. Využitím ultrazvukové technologie, která měnií strukturu lipidů a membránovou propustnost kůže hloubkovou penetrací a zapracovává do pleti účinná séra pomocí technologie membránové aplikace.

 

O ošetření - CellJET


Tam, kde se na pleti objeví rýhy a vrásky, jsou již kožní procesy narušené. Aby se stávající vrásky zmenšily a předešlo se vzniku nových, musí být znovu nastolena rovnováha mezi katabolickými a anabolickými procesy. Rozhodující přitom není zvyšování intenzity ošetření na možné maximum, ale naopak její snížení při častějším použití. Tomu odpovídá průběžný program domácí péče o pleť, který je nyní umožněn 14-ti denní kúrou na klinice Esthesia. Efektivní vysokofrekvenční ultrazvuková technologie a nejčistší, mrazem vysušený, vitamín C, tvoří dokonalou symbiózu pro trvale působící Smart Aging program. Obojí je už samo o sobě senzační svým působením a ve společné kombinaci se jedná o nepřekonatelnou péči. Precizně působí v optimální hloubce pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a umožňuje efektivní pronikání dalších sér do pokožky.

Jsem vhodným kandidátem?


Před tímto ošetřením je nezbytná úvodní konzultace s naší kosmetoložkou, která provede analýzu vaší pleti a zvolí individuální program dle potřeb právě vaší pleti.Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Eva Hašková

vedoucí kosmetického centra

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×