Akné stop

Akné stop

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › Akné stop

Náchylnost k akné je záležitostí jednak dědičnosti, a také životního stylu. Správně diagnostikovat příčinu vzniku je základem úspěšné terapie. Ať už je příčina jakákoliv, v Esthesii vám pomůžeme. Kosmetické ošetření akné stop je vhodné pro všechny druhy mastné a aknozní pleti. Zvláště mladí lidé s těmito problémy, jsou často našimi klienty. Vzhledem k tomu, že toto ošetření není vhodné pro zralou pleť, nejvyšší věk, který doporučujeme je zhruba 30let.


O ošetření


Pomocí enzymatického pealingu, masky a aplikací séra přístrojem CellJET dosahujeme skvělých výsledků už během první návštěvy. Tato kůra je vhodná pro muže i ženy.

Jsem vhodným kandidátem?


Pokud máte problémy s akné tak neváhejte a s důvěrou se na nás obraťte. Jedině ženám v době kojení, klientům s akutními projevy lupenky, virovým onemocněním a onkologicky nemocným tuto metodu nedoporučujeme. Také lidé s kardiostimulátory a poraněním kůže by měli raději vyzkoušet jinou z našich metod.

Jak se připravit?


Před ošetřením vás nečeká žádné omezení. O to víc se můžete těšit na krásnou pleť, které na vás po zákroku čeká.

Během ošetření


Během první návštěvy začneme konzultací. Dozvíte se především, jak o pleť pečovat doma. Je důležite vědět, že naše a vaše domácí péče, spolu s pravidelným čištěním pomocí kosmetiky Reviderm, jsou základy pro krásnou pleť. A bezprostředně po konzultaci začíná samotná procedůra. Nejdříve vás čeká povrchové čištění pleti spolu s diagnostikou a plánem domácí péče, kterou jsme už zmiňovali. Následuje enzymatický peeling, maska a aplikace séra pomocí přístroje CellJET. Většina produktů nanášíme vějířovitým štětcem a vy jen relaxujete.

Doba zotavení


Ošetření můžete po týdnu opakovat, naši klienti ale zpravidla chodí jednou za tři týdny. Jak už víte a u nás vám to ještě rádi zopakujeme, důležitou součástí péče je i pravidelné domácí čištění. Jinak vás žádná omezení nečekají.

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×