Zarostlé nehty

Zarostlé nehty

Esthesia.czČlánkyPodologie › Zarostlé nehty

Na klinice se věnujeme řešení jednorázového i chronického zarůstání nehtů. Máme mnoho možností jak toto zarůstání řešit.


O ošetření


Jen ten, kdo to zažil, ví, jak bolestivé a omezující může být zarůstání nehtů. Možná i díky tomu panují u některých našich klientu obavy ohledně bolestivosti při řešení tohoto problému. Můžeme vás ujistit, že naší prioritou je neinazivní řešeni s důrazem na prevenci, kterou předcházíme právě chirurgickému zákroku. Často se stává, že zarůstání doprovází onochomykóza. V takovém případě hledáme řešení, které vás zbaví obou problémů zároveň.

Jak se připravit?


Není třeba se jakkoli připravovat.

Během ošetření


Nehty zarůstají hned z několika důvodů. Proto začneme konzultací. To je důležité vždy, dá se říct, že to je i ta nejdůležitější část vaši návštěvy z důvodů prevence recidivy a efektivního řešení zarůstání. Nehty citlivě ošetříme, vyčistíme a doporučíme správnou obuv. Také Vám dáme vše potřebné na domácí péči a návod, jak se o zarostlý nehet starat. Pamatujte na to, že čím dřív k nám přijdete, tím jednodušší bude pravděpodobně i samotné řešení. Nehledě nato, že úleva od bolesti je ve většině případů okamžitá.

Doba zotavení


To jak brzy se zařadíte do běžného života samozřejmě záleží na náročnosti procedury. Většinou ale na vás žádná omezení nečekají.


Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2022 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×