Řídnutí a vypadávání vlasů

Řídnutí a vypadávání vlasů

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Řídnutí a vypadávání vlasů

Máte genetické dispozice k řídnutí či vypadávání vlasů,  procházíte hormonální změnou, stresovým obdobím nebo vám jen chybí důležité látky ke správnému růstu vlasů? Pak pro vás máme dobrou zprávu, všechny tyto problémy lze při správném zvolení léčebné metody řešit.

 


O ošetření


První krok k obnovení zdravých vlasů

Každý klient je jedinečný a příčin vypadávání a řídnutí vlasů je mnoho. Může se jednat o krátkodobou záležitost (hormonální disbalance, stres, léky)  ale i o chronický problém. (genetická dispozice, změny v těle vlivem věku). Proto je základním a nezbytným prvním krokem osobní konzultace se specialistou - u nás v Esthesii se o vás postará MUDr. Pereira Forjaz Diogo, který se přímo, jako jeden z mála lidí, které můžete navštívit v České republice,  specializuje naobor dermatovenerologie, tedy na problémy s pokožkou hlavy a růstem vlasů. 

Jak se připravit?


Jak probíhá úvodní konzultace a proč je nezbytná?

Cílem úvodní konzultace, je identifikovat příčiny potíží, rozsah řídnutí a vypadávání vlasů a doporučení nejvhodnější léčby, která přinese nejrychleji viditelné výsledky. Vyšetření probíhá formou analýzy životního stylu klienta a možných vlivů na kvalitu vlasů a zároveň detailním laboratorním otestováním vlasové pokožky a povrchu vlasů. Závěrem je velice přesné určení příčiny problému a doporučení léčby.  

V Esthesii se kromě medicínské léčby méně závažných potíží specializujeme na nejmodernější metody léčby - obnovení růstu vlasů aplikováním vlastní krevního derivátu a mezoterapie a aplikací výživnými séry.  


Vhodně zvolenou metodou dokážeme pomoci klientům, kteří trpí řídnutím a vypadáváním vlasů vlivem:

 • Stresu, nadměné únavy, deprese
 • Hormonální disbalance (například ženy po porodu, problémy se štítnou žlázou, gynekologická onemocnění)
 • Stavy spojené s akutním onemocněním a horečkou  (Užíváním léků, antibiotik, po infekcích)
 • Genetické výbavy
 • Změn v těle vlivem věku (doporučujeme klientům do 50 let)
 • Nedostatečnou výživou vlasové pokožky
 • barvením vlasů, lupy, dermatitida, intenzivním a častým sušením vlasů fénem a další...

Objednat na konzultaci ›
Cena kozultace 600 Kč

Během ošetření


Za jak dlouho uvidíte  první výsledky?

Obnovení růstu vlasů je nutné dát vlasové pokožce dostatečný čas na regeneraci a aplikaci zvolené léčebné metody absolvovat vždy minimálně 2x. Viditelné výsledky tak uvidíte přibližně za 4 měsíce od první aplikace. 

Řídnutí vlasů - LÉČBA VLASTNÍM KREVNÍM DERIVÁTEM

Aplikace obohaceného krevního derivátu mámnohá využití. Ošetření pomáhá aktivovat stávající vlasové cibulky a obnovovat jejich růstovou kapacitu. Při zákroku se klientovi odebere určité množství krve (dle rozsahu ošetřené plochy) do speciálních zkumavek pro přípravu obohaceného krevního derivátu. Ty se vloží do přístroje, kde při vysokém počtu otáček dojde k oddělení vlastního krevního derivátu a růstovými faktory. Získaný krevní derivát, bez přísad, pomocí velmi jemných injekcí vstřikujeme do kůže hlavy přímo k vlasovým cibulkám, kde působí. Díky tomu budou vaše vlasy opět růst na místech, kde ubývají nebo zcela přestaly růst, a to zcela přirozenou cestou.

Jak zákrok probíhá?

Ošetření probíhá ambulantně a bez nutnosti doby na zotavení, je zcela  bez vedlejších účinků! 

Výhody 

 • obnovení růstu vlasů na holých místech
 • zvýšení hustoty vlasů
 • pomoc při zvýšené lámavosti
 • intenzivní ztráta vlasů
 • snížení ztráty vlasů
 • obnovení "neaktivních" vlasových cibulek
 • posílení vlasových folikul
 • vymizení lupů

   

Mezoterapie – VLASTNÍMI BUŇKAMI NEBO VÝŽIVNÝMI SÉRY

Při mezoterapii aplikujeme koktejl vitamínů, růstových faktorů akyselinu hyaluronovoukoenzymů, aminokyselin a dalších účinných látek přímo mezi vlasové cibulky. Po aplikaci dojde k obnovení a aktivaci vlasových buněk, a celkové revitalizaci vlasového váčku. Aplikace se provádí ultratenkou jehlou či válečkem s jehličkami. Do střední vrstvy pokožky hlavy se vpraví účinné látky, které stimulují regeneraci kůže a vyživí vlasové folikuly. Díky injekční aplikaci dochází k většímu prokrvení pokožky na hlavě, což zlepšuje celkový stav vlasů i kůže.

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodný kandidát je každý, kdo chce podpořit růst vlasů, či se zbavit holých míst na hlavě. Před každým ošetřením klient absolvuje konzultaci s naším dermatologem, který zvolí vhodnou léčbu na základě individuálních potřeb daného klienta. Můžete se spolehnout na diskrétnost naší kliniky.tyto metody léčby pro vás nejsou vhodné, pokud trpíte onkologickým či autoimunitním onemocněním. Existují však výjimky a proto je vždy vhodná konzultace se specialistou. 

Upozornění


Možnosti léčby na základě doporučení lékaře:

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

MUDr. Diogo Pereira Forjaz

Dermatolog, dermavenerolog

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×