Korekce jizev

Korekce jizev

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Korekce jizev

Pokud vám po nějakém zranění či akné zůstala nevzhledná jizva, není nutné s ní nadále žít. V dnešní době se těchto nechtěných památek můžete velice snadno zbavit. Určitě je dobré neváhat a na ošetření přijít co nejdříve, čím je jizva „mladší“, tím snadněji se hojí.

 

O ošetření


Na klinice Esthesia vám pomůžeme nejen s jizvami keloidního typu, tak i s jizvami hypotrofickými. Jizvy keloidního typu jsou vystouplé a plastické jizvy, které mají červené až fialové zbarvení. Jizvy hypotrofické tvoří spíše prohlubně a velice často se objevují po akné. Ošetření probíhá více způsoby. K odstranění jizev využíváme injekční rozpouštění, kryoterapii nebo laser.

Při injekčním rozpouštění se znatelně zmírňuje vystouplost a tuhost jizvy a jedná se o velice nenásilné řešení.

Kryoterapie (mrazení tekutým dusíkem) je ošetření chladem. Na místo postižené jizvou se působí velice nízkou teplotou a díky tomu se odbourává zničená tkáň. Výhodou kryoterapie je, že zamezuje navracení keloidu.

Ošetření laserem je velice šetrné a je možné ho použít na jakoukoliv část těla. Paprsek laseru se zaměří na konkrétní místo a velice jemně odpařuje tkáň.

Metodu odstranění s vámi vybere náš dermatolog při vstupní prohlídce.

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každý, kdo jakýmkoliv způsobem přišel k jizvě, bez které by mu bylo lépe. Není důležité, zda jste k jizvě přišli při úrazu, či vám zůstala po akné nebo po těhotenství ve formě strií.

Jak se připravit?


Na tato ošetření se není nutné nijak připravovat. Je však vhodné přijít co nejdříve, čím je jizva mladší, tím se snáze léčí.

Upozornění


Je nutné počítat s tím, že jizva nelze nikdy „odstranit“ jako by nebyla, vždy se jen upravuje její vzhled, aby nebyl tak znatelná.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Cena


Korekce jizev - od 300 KčLíbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×