Ošetření atypických nohou nebo deformací

Ošetření atypických nohou nebo deformací

Esthesia.czČlánkyPodologie › Ošetření atypických nohou nebo deformací

Na naší klinice se zabíváme všemi druhy deformací nehtů a péčí o nohy po chirurgickém zákroku nebo po úrazu. Zaměřujeme se na konzultaci a estetické řešení problémů. A to z dlouhodobého a krátkodobého hlediska. V případě řešení pouze estetického vzhledu nehtů volíme úpravu celoročně, sezóně nebo u speciálních příležitostí.

Ohledně kůže na chodidlech se věnujeme velkým otlakům, prasklým patám, stlačeným prstům a kuřím okům. U těchto problému řešíme příčinu a komplexně se zabíváme vyřešením nebo alespoň zmírněním problému pomocí obroušení, abrazivního peelingu, vložek do bot, silikonového korektoru nebo konzultace ohledně bot. To vše v závislosti na konkrétním případu klienta. Máme v nabídce i několik kosmetických produktů na doma, které mají vysokou koncentraci účinných látek a zaměřují se řešení konkrétních problémů.


O ošetření


Po úrazu či chirurgickém zákroku se může stát, že vaše nehty nevypadají tak, jak byste si představovali. Pokud trpíte na otlaky, kuří oka, vbočený palec či popraskané paty, neváhejte a navštivte nás. Umíme tyto problémy řešit jak z dlouhodobého, zdravotního, tak i čistě estetického, krátkodobého hlediska. Důležitou součásti je, jako u většiny procedur u nás na klinice, konzultace. Při ní spolu s vámi projdeme možné varianty řešení a vybereme to, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

Jsem vhodným kandidátem?


Stačí například ukopnutý palec, kdy Vám jak se říká, sleze nehet, či deformace kvůli onychomykoze nebo jakkoliv atypické nohy. Většina klientů, kteří nás s těmito problémy navštíví, nemají chuť zouvat se a chodit třeba na plovárnu, či nosit v létě sandály. Těchto nepříjemných pocitů vás rádi zbavíme.

Jak se připravit?


Jako první vás bude čekat vstupní konzultace, při které vám náš stomatolog vysvětlí princip celého rovnání pomocí systému K Clear, jak léčba probíhá, doporučí vám, jaká korekce je právě pro vás ta nejvhodnější a stanoví cenový plán celé léčby.

Během ošetření


Ošetřující lékař vám sejme otisky nebo oskenuje chrup, pořídí klinické fotografie vašich zubů, obličeje a úsměvu, a zrentgenuje čelist. Na základě těchto záznamů naplánujeme léčbu ve 3D. Ještě před zahájením léčby uvidíte konečné výsledky. Náš 3D plán zahrnuje i přehled o délce léčby. Pokud jste s vizualizovaným výsledkem spokojeni, zahájí 3D Clear výrobu. Následně od našeho lékaře obdržíte svá první průhledná rovnátka. Během následujících kontrol vám předáme další sady rovnátek k pokračování léčby až do konce celého plánu.


Náš stomatolog vám rád zodpoví všechny vaše dotazy a po celou dobu léčby vám bude k dispozici v podobě pravidelných kontrol a konzultací.

Doba zotavení


Délka vaší léčby je zcela individuální a odvíjí se od rozsahu rovnání a pohybuje se mezi 6 měsíci do 2 let.


Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2022 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×