Korekce vrásek - kyselina hyaluronová

Korekce vrásek - kyselina hyaluronová

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Korekce vrásek - kyselina hyaluronová

Myslíte si, že by vaše pokožka potřebovala vyplnit, osvěžit a popřípadě vymodelovat? Pak je pro vás ideální aplikace kyseliny hyaluronové, která má omlazující efekt a účinně bojuje proti vráskám. Účinek kyseliny hyaluronové je okamžitý. A co je důležité, že vypadá naprosto přirozeně.

 

O ošetření


V dermatologii se kyselina hyaluronová používá pro svoje vlastnosti: schopnost navázat vodu, posílit pevnost a pružnost pokožky, podpořit tvorbu nových kolagenových a elastických vláken. Také se používá k výplni vrásek, jizev či zvětšení poprsí. Ošetřené části kůže jsou měkké a mají zcela přirozený vzhled.

Vrásky vám vyhladíme, kdekoliv si budete přát okolo rtů, u kořene nosu, mezi obočím, nebo dokonce i na hřbetech rukou. Odstranit lze i výrazné kruhy a propadliny pod očima. Pro maximální efekt a skvělý výsledek pro vás kombinujeme dle potřeby kyselinu hyaluronovou. Výsledkem je přirozeně vypadající pokožka.

Během ošetření


Zákrok provedeme ambulantně, tedy bez nutnosti hospitalizace. Místo, které bude ošetřeno, znecitlivíme speciálním krémem, díky čemuž nebude ošetření nepříjemné. Podle lokality, která bude ošetřena, zvolíme způsob aplikace – jehlou a vpichem do jednotlivých partií vpravíme kyselinu. Po aplikaci, která trvá zpravidla 10-30 minut, můžete hned odejít domu. Ošetřené místo může být jemně oteklé, ale tento otok brzy zmizí. U ošetřené oblasti se vyvarujte masírování, veškerou domácí péči vám vysvětlí ošetřující lékař.

Upozornění


Jako u každého ošetření estetické dermatologie, tak i u ošetření kyselinou hyaluronovou doporučujeme pravidelnou kontrolu po 4-6 měsících, abychom mohli vaši pleť udržovat krásnou a s přirozeným vzhledem.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Cena


Cena je závyslá na množství aplikované látky - od 1 500 KčLíbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×