Korekce vrásek - Mezonitě

Korekce vrásek - Mezonitě

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Korekce vrásek - Mezonitě

Jedná se o novou revoluční technologii minimálně invazivního liftingu pomocí mezonití. Aplikace mezonití do tkání těla a obličeje vede k vytvoření kolagenové kostry (kůže se zpevní v místě aplikace nití vytvořením kolagenu). Vlákna mohou být povlečena kyselinou polyglykolovou, nebo polymléčnou, což nemá vliv na konečný účinek, jelikož se po dvou až třech týdnech rozpouští a poté už působí jádro, které je u všech nití stejné.

 

O ošetření


Do ošetřované oblasti se zavádí tenké vstřebatelné nitě ve směru vrásek, a to ve tvaru sítě. Kolem nitě se okamžitě začne vytvářet nový kolagen a vzniká kolagenová síť, která způsobí vypnutí kůže, vyrovnání vrásek a zvýšení elasticity kůže. Tyto nitě jsou vyrobeny z materiálu, který se vstřebává v průběhu 6-12 měsíců. Pozorovatelný efekt ale nastupuje již za 2-3 týdny po zákroku a přetrvává min. 2 roky. Mezonitě se pomocí traumatické jehly zavádí do ošetřované oblasti pomocí drobných vpichů, které se velmi rychle hojí. Před ošetřením je možné (ale není nutné) použít lokální anestetikum v podobě krému. Zákrok je bezpečný a prakticky bezbolestný, oproti klasickému liftingu. Metodu lze kombinovat i s jinými omlazujícími zákroky.

Jsem vhodným kandidátem?


Metoda je vhodná na drobné vrásky kolem rtů, pokleslé obočí, vrásky mezi obočím, "vraní stopy" kolem očí, zolabiální záhyby, nerovný povrch kůže včetně stavu po liposukci a jizvy po akné, asymetrie po provedení plastických operací, na ochablou kůži se ztrátou elasticity, povislou kůži na břiše, hýždích, pažích a nohou, vrásky na krku a dekoltu, na zolakrimální brázdu atd.

Jak se připravit?


Nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani injekční anestezii (stačí pouze povrchová aplikace anestetického krému) ani žádné incize. Místo vpichu se hojí rychle a beze stop.

Po ošetření


Po ošetření může nastat přechodný otok, zvýšená citlivost v dané oblasti, která může přetrvávat 2-3 dny. Po aplikaci nevznikají jizvy. Při vzniku modřinek (hlavně v okolí očí) doporučujeme na urychlení vstřebání podstoupit neinvazivní mezoterapie s indikací na otoky a modřinky.

Upozornění


Ošetření není vhodné u klientů, kteří trpí na: akutní infekční onemocnění, psychické poruchy, kteří jsou náchylní k tvorbě keloidních jizev, u těhotných žen, pacientů trpících na krevní a nádorová onemocnění a klinicky selhávající pacienty.

Cena


Cena od 300 Kč

(nutná konzultace dermatologa)Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×