Odstranění fibromů a hemangiomů

Odstranění fibromů a hemangiomů

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Odstranění fibromů a hemangiomů

Trápí vás nevzhledné bradavičky, jahodová znaménka či nevzhledné útvary na kůži? Ať, je na svém těle nechcete z estetických důvodů nebo je máte umístěné tak, že jsou vám při běžném pohybu nepříjemné, je možné je snadno odstranit.

 

O ošetření


Fibrom si můžete nejčastěji najít na obličeji, krku či v podpaží. Fibrom vypadá jako bradavička, jde o nebolestivý útvar ve tvaru kuličky či válečku, který je zbarvený jinak než okolní kůže. Může být až několik centimetrů veliký. Pokud je na místě viditelném jako je obličej či krk bude vás obtěžovat esteticky. Může se stát, že při nechtěném zmáčknutí či přiškrcení, přestane do fibromu přitékat krev a může se zanítit. Zánět se poté může rozšířit i do okolní pokožky.

Hemangiom je označení pro nezhoubný nádor krevních cév. Obvykle se tvoří na povrchu kůže, pod kůží, ale i ve vnitřních orgánech. Drobný hemangiom na první pohled vypadá jako malé jahodové znaménko, bohužel se může rozrůst do mnohem větší velikosti. Třetina hemangiomů vznikne při narození a většina ostatních se objeví během prvních měsíců života. Hemangiomy v dětském věku také často sami zmizí. Těmito útvary častěji trpí ženy. Většina hemangiomů „obtěžuje“ nejen kosmeticky, ale může se stát, že se vyskytne i nádor, který vás omezí zdravotně.

Během ošetření


Fibromy i hemangiomy je u nás možné odstranit chirurgicky či laserem. Odstranění provádíme bez nutnosti pobytu v nemocnici. Pokud je útvar větší, samozřejmostí je lokální umrtvení, pro váš větší komfort. Volba, zda bude útvar odstraněn laserem nebo skalpelem, probíhá dle velikosti a charakteru útvaru. Výhodou odstranění laserem spočívá v okamžité eliminaci krvácení. Ošetření je rychlé a pouze v minimu případů je nutné opakování.

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je určitě každý, koho trápí tyto útvary, ať z estetických nebo ze zdravotních důvodů.

Upozornění


Po ošetření je vhodné kůži méně namáhat, např. nevystavovat ji slunečnímu záření nebo nadměrnému pocení. Dále je vhodné vyvarovat se nošení těsných oděvů apod. Pomůžete tím kůži se lépe a rychleji zahojit.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem. Chcete vědět více o vyšetření znamének zavolejte nebo klikněte na náš další web o vyšetření a kontrole znamének pomocí FotoFinderu.

Těšíme se na vás.

Cena


Odstranění fibromů a hemangiomů - cena od 100 KčLíbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×