Bezbolestné ošetření

Bezbolestné ošetření

Esthesia.czČlánkyStomatologie › Bezbolestné ošetření

Ne pro každého je návštěva zubaře příjemný zážitek. Mnoho pacientů má ze stomatologa a zákroků v ordinaci strach a raději ošetření odkládají. Na klinice Esthesia dbáme na váš komfort i vaše bezpečí a nabízíme hned několik možností anestezie. Takovému ošetření vždy předchází konzultace s lékařem – anesteziologem, který bude přítomen u vašeho zákroku a podrobně vám vysvětlí průběh anestezie. Spolupracujeme se špičkovými anesteziology. Všechny formy anestezie je možné použít i v dětské stomatologii.


O ošetření  


Poskytujeme 4 formy anestezie:

Lokální anestezie

Lokální anestetika používáme u všech výkonů, které by jinak byly bolestivé. Jedná se o látky, které jsou dočasně schopny blokovat vnímání bolestivých a částečně i senzitivních podnětů.

Sedace při vědomí

Při sedaci při vědomí je snížena hladina vnímání pomocí podání léků se sedativními a hypnotickými účinky. Klient při zákroku pospává, je klidný a beze strachu. Při tomto druhu anestezie je klient schopen v případě potřeby spolupracovat.

Analgosedace

Jedná se o kombinaci sedace s podáním léku s analgetickým účinkem.

Celková anestezie

Při celkové anestezii je klient uveden do umělého spánku pomocí moderních anestetik. Po celou dobu zákroku je klient kontrolován anesteziologem. Klient je v průběhu operace pod dohledem zkušeného anesteziologa v optimálním stabilizovaném stavu se zajištěnými dýchacími cestami a kontrolou životních funkcí. Po ukončení ošetření je šetrně vyveden z umělého spánku. 

Upozornění


Pro výkony sedace, analgosedace a celkové anestezie je nutné absolvovat předoperační vyšetření, které v den operace nesmí být starší než 14 dní. Samotnému zákroku vždy předchází konzultace se stomatologem, který výkon provádí, případně i s anesteziologem, který bude při výkonu anestezii vést.

Naším cílem je poskytovat anesteziologické zákroky s maximálním ohledem na vaši bezpečnost, proto vás prosíme o včasné absolvování všech nutných vyšetření a konzultací.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×