Alphalign - neviditelná rovnátka

Alphalign - neviditelná rovnátka

Esthesia.czČlánkyStomatologie › Alphalign - neviditelná rovnátka

Představa, nošení rovnátek už dnes nemusí být noční můrou. S řešením neviditelných rovnátek Alphalign může být i cesta k rovným zubům a krásnému sebevědomému úsměvu příjemná. Tato neviditelná rovnátka vás nebudou omezovat ani v jídle, ani ve sportu. Nevyžadují zdlouhavé čištění zubů po každém jídle, jako tomu bývá u rovnátek se zámečky a drátky a nemusíte se obávat ani odřených dásní a tváří. Budete překvapeni technologií a jednoduchostí, kterou neviditelná rovnátka nabízí. Věříme, že oceníte i diskrétnost, kdy mnoho z vašich známých ani nepozná, že rovnátka v ústech máte.


Novinka! - časově omezená nabídka jako bonus pro nové zájemce.
K neviditelným rovnátkům získáte dentální hygienu po dobu rovnání zdarma!* objednejte se u nás!
*Dentální hygiena je zdarma po dobu rovnání dlahami

O ošetření


Rovnání zubů pomocí neviditelných rovnátek Alphalign je velice žádaný a účinný způsob, kde obdržíte sérii na míru vyrobených snímatelných dlah, pomocí kterých se budou zuby postupně posouvat do požadované pozice, dle předem vytvořeného léčebného plánu. Alphalign snímatelné dlahy jsou vyrobeny z transparentního termoplastu s velmi hladkým povrchem, který v ústech nijak nepřekáží a zajistí vám komfortní pocit při každodenním nošení. Abychom společně dosáhli co nejefektnějšího výsledku v co nejkratší době, je právě každodenní nošení v rozsahu min 22h denně, nezbytné. Rovnátka snímáte ze zubů pouze po dobu jídla a čištění zubů. Na dlahy si velice rychle zvyknete a nemusíte se obávat ani zhoršené výslovnosti, která se upraví během pár dní.

Jsem vhodným kandidátem?


Neviditelná rovnátka Alphalign umožňují srovnat většinu anomálních postavení zubů bez nutnosti zuby extrahovat. Naši stomatologové doporučují rovnání pomocí snímatelných dlah pacientům od 18ti let, jelikož v tomto věku se teprve ukončuje vývoj čelistí.

Jak se připravit?


Jako první vás bude čekat vstupní konzultace, při které vám náš stomatolog vysvětlí princip celého rovnání pomocí systému Alphalign, jak léčba probíhá, doporučí vám, jaká korekce je právě pro vás ta nejvhodnější a stanoví cenový plán celé léčby.
Na další návštěvě vám budou sejmuty otisky, provede se fotografická dokumentace a rentgenové vyšetření. Kompletní dokumentace včetně otisků se posílají do německé společnosti Alphalign, která data zpracuje a vytvoří vizualizace, které na přání odesílá vašemu stomatologovi. Stomatolog vám výsledek pomocí vizualizace odprezentuje a po vzájemném odsouhlasení zadá specialistům v Alphalign k vyhotovení. Běžná doba doručení je 2 - 3 týdny.
Před nasazením první snímatelné fólie se na zuby umístí průhledné výstupky v barvě zubů, které podporují stabilitu dlahy a postupný posun zubů. 

Během ošetření


Na začátku celé léčby obdržíte hned několik sad, které postupně každých 14 dní budete měnit.

Náš stomatolog vám rád zodpoví všechny vaše dotazy a po celou dobu léčby vám bude k dispozici v podobě pravidelných kontrol a konzultací.

Doba zotavení


Délka vaší léčby je zcela individuální a odvíjí se od rozsahu rovnání a pohybuje se mezi 6 měsíci do 2 let.
Po dokončení léčby je potřeba nosit ještě udržovací tzv. retenční dlahy, které udržují zuby stabilně v nové pozici.

Upozornění


I přesto, že oproti klasickým fixním rovnátkům, je čistění a celková hygiena velice snadná, doporučujeme pečlivě čistit vaše zuby i snímatelné dlahy a pravidelně docházet na dentální hygienu.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Cena


Cena neviditelných rovnátek Alphalign - od 75 000 KčLíbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×