Ošetření citlivé a kuperózní pleti

Ošetření citlivé a kuperózní pleti

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › Ošetření citlivé a kuperózní pleti

Tato procedura je vhodná pro všechny z vás, které máte citlivou nebo začervenalou pleť, rozšířené žilky, nebo alergii na kosmetické přípravky.


O ošetření


Tato procedura je vhodná pro všechny z vás, které máte citlivou nebo začervenalou pleť, rozšířené žilky, nebo alergii na kosmetické přípravky. Sama se možná divíte. Nikdy jste problémy s citlivostí pleti neměla. Během života se to ale může měnit. Někdy stačí i změna ročního období. Proto jsme tu my s Ošetřením citlivé a kuperozní pleti. Určitě oceníte, že si u nás můžete vybrat dokonce ze dvou řad neparfemovaných výrobků firmy Reviderm.

Průběh ošetření


Nejdříve si vás odlíčíme a pečlivě analyzujeme. Společně s naší specialistkou vyberete jednak nejlepší postup, a určitě také doporučíme, jak a s čím se starat o pleť doma. Následuje, pokud se pro ni rozhodnete, jedna z našich doplňkových procedur, díky které bude výsledek lepší a efekt trvalejší. Můžeme jen vřele doporučit. Hned po té aplikujeme sérum a neutralizační masku.

Po ošetření


Žádná omezení vás nečekají. Jen myslete na to, že důkladná péče o pleť začíná už doma, a pokud máte pleť citlivou, platí to dvojnásob.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×