Chemický peeling 28 prc.

Chemický peeling 28 prc.

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › Chemický peeling 28 prc.

Drobné jizvičky po akné vás už rmoutit nebudou. Stejně tak jestli toužíte po jasnější a hladší pleti, budete z výsledků po našem Chemickém peelingu nadšeni.


O ošetření


Drobné jizvičky po akné vás už rmoutit nebudou. Stejně tak jestli toužíte po jasnější a hladší pleti, budete z výsledků po našem Chemickém peelingu nadšeni. Tento velmi šetrný peeling, kdy kůže nerudne, jen malinko zrůžoví, je určený pro vysokou pleťovou regeneraci. Během procedury odstraníme odumřelé zrohovatělé vrstvy a vaše kůže tak dostane mnohem jemnější reliéf a doslova se rozzáří. Pokud hledáte doplněk k hydratačním a antiage procedurám, nemůžete si vybrat lépe.

Průběh ošetření


Jdeme na to? Nejdříve vás odlíčíme a uděláme enzymatický peeling. Následně pleť odmastíme a muže začít samotný peeling chemický. Na ten navazuje neutralizační maska a nakonec krém s vysokým UV faktorem.

Po ošetření


Vzhledem k tomu, že nejde o běžnou proceduru, na kterou se chodí každý měsíc, jsou tu i malá omezení bezprostředně po ošetření. Zhruba hodinu nesmí přijít pokožka do kontaktu s vodou. Dva dny byste se měla vyhýbat přímému slunci, prašnému prostředí a činnostem, při kterých dochází k nadměrnému pocení.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×