Vlasová plazmaterapie a mezoterapie

Vlasová plazmaterapie a mezoterapie

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Vlasová plazmaterapie a mezoterapie

V dnešní době kdy je hitem mladistvý vzhled se snažíme jíst zdravě, cvičit a udržovat se ve formě. Bohužel jsou věci, které nemůžeme ovlivnit, jako je například bohatost naší kštice. Bohaté a zdravé vlasy jsou snem každého z nás, bohužel ne každý se hustými vlasy může chlubit. Důvodů pro nedostatečný vlasový porost může být mnoho, hormonální změny jako např. při těhotenství, klimakterium, onemocnění štítné žlázy, věk, genetika, porucha imunitního systému. Důležité je, že dnes už je na trhu několik způsobů, které dokáží podpořit růst vlasů a vrátit tak ztracené sebevědomí. Klinika Esthesia nabízí metody, při které není ani nutné jíst tabletky na podporu růstu vlasů, ale využívá sílu a potenciál vašeho vlastního těla.


O ošetření - obnova vlasů


Plazmaterapie - LÉČBA VLASTNÍ KREVNÍ PLAZMOU

Aplikace obohacené krevní plazmy má mnohá využití. Ošetření pomáhá aktivovat stávající vlasové cibulky a obnovovat jejich růstovou kapacitu. Účinné jsou u tohoto ošetření především růstové faktory, jejich úkolem je dorůstání nových cév a tím zlepšení místního prokrvení pokožky hlavy a obnovení zárodečné tkáně vlasové cibulky. Při zákroku se klientovi odebere určité množství krve (dle rozsahu ošetřené plochy) do speciálních zkumavek pro přípravu obohacené krevní plazmy. Ty se vloží do přístroje, kde při vysokém počtu otáček dojde k oddělení vlastní plazmy s růstovými faktory. Získanou plazmu, bez přísad, pomocí velmi jemných injekcí vstřikujeme do kůže hlavy přímo k vlasovým cibulkám, kde působí. Metoda tedy využívá, vlastní plazmu klienta.
   

Mezoterapie – VÝŽIVNÝMI SÉRY

Při mezoterapii aplikujeme koktejl minerálů, vitamínů, koenzymů, aminokyselin a dalších účinných látek přímo mezi vlasové cibulky. Po aplikaci dojde k obnovení a aktivaci vlasových buněk, a celkové revitalizaci vlasového váčku. Aplikace se provádí ultratenkou jehlou či válečkem s jehličkami. Do střední vrstvy pokožky hlavy se vpraví účinné látky, které stimulují regeneraci kůže a vyživí vlasové folikuly. Díky injekční aplikaci dochází k většímu prokrvení pokožky na hlavě, což zlepšuje celkový stav vlasů i kůže.

Zákrok je ambulantní a jeho trvání závisí na velikosti ošetřené plochy. Jako místní znecitlivění lze použít krém či spray s anestetikem či aktivní chlazení místa ošetření.

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodný kandidát je každý, kdo chce podpořit růst vlasů, či se zbavit holých míst na hlavě. Před každým ošetřením klient absolvuje konzultaci s naším dermatologem, který zvolí vhodnou léčbu na základě individuálních potřeb daného klienta. Můžete se spolehnout na diskrétnost naší kliniky.

Jak se připravit?


Na toto ošetření není nutná žádná příprava, ošetření je vhodné i pro alergiky či klienty s velmi citlivou pokožkou hlavy.

Doba zotavení


Jelikož je zákrok velice krátký a ošetření nemá žádné vedlejší účinky tak je možné se okamžitě zapojit do běžného režimu, aniž by kdokoliv věděl, že jste prodělali jakýkoliv zákrok.

Upozornění


Pro dosažení cílového efektu je vhodné ošetření zopakovat třikrát po třech týdnech. Pro udržení žádoucího efektu je vhodné každý rok ošetření minimálně jednou opakovat. Ošetření není vhodné pro klienty s poruchou krevní srážlivosti nebo zánětlivými stavy pokožky hlavy.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

MUDr. Diogo Pereira Forjaz

Dermatolog, dermavenerolog

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2020 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×