Program snižování nadváhy, obezity a formování postavy

Program snižování nadváhy, obezity a formování postavy

Esthesia.czČlánkyPéče o tělo › Program snižování nadváhy, obezity a formování postavy

Dnešní trendy a doba instagramových výstavních fotek nás čím dál více tlačí k přemýšlení nad tím, zda právě mé tělo zapadá do škatulky. Často o svém těle navíc smýšlíme jinak, než nás vidí ostatní. Ve chvílích nespokojenosti s křivkami svého těla se často uchýlíme k doporučeným dietám a často unáhleným akcím s očekáváním perfektního výsledku za co nejkratší dobu. Bohužel takové jednání přináší spíše zklamání a frustraci než postavu snů.

Zamýšleli jsme se s našimi odborníky proč většina našich známých spádá do stejného vzorce a rozhodli jsme se jim pomoci. Vzhledem k tomu, že na našich blízkých a později mnoha dalších lidech byly naše metody účinné, rozhodli jsme se setavit koncept, který by mohl pomoci i vám, našim klientům.


O konceptu

Na klinice Esthesia přistupujeme s klienty ke změně životního stylu a redukci váhy jinak. Dříve než naše klienty měříme, vážíme a zkoumáme jejich tělesné proporce, mluvíme s nimi o nich samotných. Kdo jsou, v jaké životní fázi se nacházejí, co cítí, co je trápí, s čím na svém těle nesouzní a proč. Hodně se ptáme a nasloucháme.
Možná mnozí z Vás nevěří, ale důvod přejídání, nadměrného hromadění tuku a disproporcí postavy je z velké části v hlavě. Naši specialisté vám budou oporou a pomohou vám získat nový náhled na své tělo stejně tak, jako vám nabídnou efektivní stravovací návyky s ohledem na situaci, ve které se právě nacházíte. Celý koncept se navíc skvěle doplňuje s  přístrojovými ošetřeními akustickou rázovou vlnou a radiofrekvencí, která v synergii s celým systémem jsou funkční  a s vidielným výsledkem. Lymfoterapie se poté postará a bezpečný odchod nežádoucích toxinů z těla ven.

O programech redukce váhy

Jsem vhodným kandidátem?

Vzhledem k tomu, že dokážeme nabídnout i on-line konzultace klientům, je tento koncept určen nejen těm, kteří si vymezili prostor řešit svoji nespokojenost, ale i pro ty z vás, pro které je výmluva nedostatek času. Nabízíme totiž i on-line konzultace.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Bc. Irena Průchová, DiS

specialista lymfoterapeut

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×