Přístrojová pedikůra pro diabetiky

Přístrojová pedikůra pro diabetiky

Esthesia.czČlánkyPéče o tělo › Přístrojová pedikůra pro diabetiky

Provádíme přístrojovou pedikůru uzpůsobenou pro diabetiky, kteří potřebují odbornou pedikúru a kontrolu stavu nohou jako prevenci syndromu diabetické nohy. Při této pedikůře nenamáčíme nohy, nepoužíváme skalpel a používáme přípravky vhodné pro diabetiky.
Pedikúra probíhá v maximálně hygienických podmínkách. Nohy se ošetřují pouze přístrojově a pokud je to nutné, speciálnimi nůžkami na nehty pro diabetiky. Dbá se na maximální bezpečnost a bezbolestnost procedůry a zároveň se preventivně kontroluje celkový stav nohou.


O ošetření


Provádíme přístrojovou pedikúru uzpůsobenou pro diabetiky. Moc dobře víme, že naši klienti, kteří mají toto onemocnění, potřebují speciální péči. Samozřejmostí tedy je, že při proceduře nohy nenamáčíme, nepoužíváme skalpel a všechny nástroje a přípravky jsou pro Vás vhodné a bezpečné. Dbáme na maximální pohodlí a bezbolestnost procedury a zároveň zkontrolujeme celkový stav nohou. To je obzvlášť důležité jako prevence závažného symptomu tohoto onemocnění, tzv. syndromu diabetické nohy.

Jsem vhodným kandidátem?


Pokud se léčíte s diabetem, chcete mít krásné nohy a zároveň dbát i na prevenci, je tato procedura přesně pro Vás.

Jak se připravit?


Doporučujeme přijít v obuvi a v ponožkách, které běžně nosíte. K správnemu diagnostikování Vašeho případného problému, a jeho předcházení do budoucnosti, je pro naše specialisty důležité, vidět Vás a Vaše nohy v tom, v čem běžně chodíte. Jinak vás žádná omezení před procedurou nečekají.

Během ošetření


Nejdříve vám nohy pečlivě zkontrolujeme. a upozorníme Vás na riziková místa. Nasleduje ošetření nehtů a kůže.. Nepoužíváme skalpel a díky našemu špičkovému vybavení je pro Vás samotný zákrok bezpečný, rychlý abezbolestný.

Po ošetření


Po proceduře vás nečekají žadná omezení. Můžete okamžitě odejít a zapojit se do života.


Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×