Dermatologie chytrý přehled služeb

Dermatologie  chytrý přehled služeb

Esthesia.czČlánky › Dermatologie chytrý přehled služeb

Velmi často diskutované téma - "kam se co píchá". Přinášíme Vám pro rychlou orientaci základní přehled, kam se které látky používané k dočasnému odstranění vrásek aplikují. Protože u nás používáme všechny metody dostupné na trhu, veřte, že skvělých výsledků nedosahujeme pouze jednou technikou, ale optimálně zkombinovanými metodami pro najlepší - co nejdéle trvající výsledek, za dobrou cenu, který splní co nejvíce Vaše očekávání.

 


Vrásky

Tato látka se v korektivní dermatologii využívá k odstranění MIMICKÝCH vrásek. Jejím působením totiž dochází k dočasné "nečinnosti" svalu a prohlubeň způsobená mimikou v několika dnech zmizí. Využívá se nejčastěji na čele, glabela (vráska mezi obočím), okolo očí či rtů na krku. Lze ji použít také proti pocení do podpaží nebo plosky nohou. 

Kožní implantáty

Kyselina hyaluronová

Slouží k "vyplnění" hlubších vrásek nebo korekcích kdekoli v obličeji. Jejím použitím se do kůže dostane "výplň" která zaplní rýhu a tím vráska okamžitě "zmizí". Její využití je také pro kruhy pod očima, lze s ní zvihnout koutky rtů nebo se používá na vypnění hřbetů rukou (k eliminaci vrásek a viditelných žil).

Mezonitě

Vyhlazení vrásek pomocí speciálních nití, aplikovaných do kůže. Laicky řečeno dochází k "prošití kůže" která se tím zpevní, vypne a vráska vyhladí. Používají se k vypnutí tváří, čela, podbradku, okolí rtů... Nití existuje mnoho druhů.

Plazmaterapie

Plošná aplikace vlastní krevní plazmy pro omlazení pleti, odstranění jemných vrásek, rozzáření kůže. Používá se na jednotlivé partie nebo i plošně kamkoli na obličej (nebo i na tělo, dekolt, hřbety rukou). 

Mezoterpie

Omlazení, hydratace a osvěžení pleti lehkou konzistencí kys. hyaluronové, kterou vpichujeme do kůže. Její efekt je velmi podobný plazmaterapii. Nicméně tato forma má často i konkrétnější účinek (přidanou látku), která v kůži působí. Doporučení, která z technik je vhodnější je na Vašem ošetřujícím lékaři.

Injekční lifting

Aplikace kyseliny hyaluronové a mezonití pro zvednutí partií obličeje

Tato metida se používá u pletí, které potřebují výraznější lifting, ale ještě nejsou vhodné pro klasickou operaci. Při liftingu se materiál rozmístuje do kůže tak, aby došlo ke zvdihu určité partie (př.: zvednutí čela, vypnutí tváří, ale především celkovému zdihnutí=liftingu a vypnutí obličeje). Jedná se o rozsáhlejší a často kombinovanou metodu aplikace kyseliny hyaluronové, často s mezonitěmi.

klikněte vpravo na název


Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×